Volejbalový turnaj k jubileu 30 let od znovu otevření Starých kurtů.

20.09.2015 19:34

TJ Slovan Frýdlant pořádal 19.9.2015 od 9:00 na Starých kurtech volejbalový turnaj ku příležitosti jubilea 30 let od znovu otevření tohoto sportovního areálu. Toto výročí bylo připomenuto sérií fotografií, které byly zpřístupněny po celou dobu turnaje. Přítomni byli též aktéři a pamětníci, kteří se  přímo podíleli na těchto pracích a rádi na tyto časy zavzpomínali. Co se týče turnaje, tak ten, jak je ostatně naším dobrým zvykem, proběhl čistě v přátelském duchu a i počasí bylo více než dobré.  I to napomohlo tomu aby se každý pobavil a odešel domů s dobrým pocitem a ve zdravý. Důkazem toho, mohl být i fakt, že se oslavy protáhli až do pozdních hodin a osazenctva bylo více než kdy jindy. A jak že to vlastně dopadlo.

1. Čtveráci

2. Domácí (TJ Slovan Frýdlant)

3. Vrtule (all stars)

4. D+R.

5. K+K

6. Vrtulky
Kontakt

TJ Slovan Frýdlant

Máchova 1542
Frýdlant
464 01
ičo: 00482951