Valná hromada TJ Slovan Frýdlant

02.04.2015 01:32

27.3.2015 proběhla v Sokolovně Valná hromada. Každý ze sportů zaštítěných TJ (rekreační sport, gymnastika, atlatika, cvičení dětí a sebeobrana), zde měl zastoupení alespoň jednoho zástupce, který byl informován o všem co se událo za poslední dva roky. Činnost TJ připoměl předseda J. Formánek, hospodaření  a soupis majetku P. Zoufalý a revizní zprávu P. Hrdlička. Jelikož ke zmíněným bodům neměl nikdo žádné připomínky, přešlo se k volební části. Dříve nežli jsme začali volit nám  M. Burgr oznámil, že končí svou aktivní činost a již nechce být volen do výkonného výboru. I tak mu patří dík, za dobu a práci kterou v TJ Slovan Frýdlant odvedl. Na jeho místo byl navržen J. Vančura, který byl také hned jednohlasně schválen. Zbylí členové výkonného výboru zůstávají stejní. Takže nové složení je:

Jaroslav Formánek - předseda

Petr Zoufalý - místo předseda

Jaroslav Vančura - zástupce městaKontakt

TJ Slovan Frýdlant

Máchova 1542
Frýdlant
464 01
ičo: 00482951