Setkání zástupců sportovních oddílů na Frýdlantské radnici

06.03.2015 16:23

Ve čtvrtek 5.3.2015 proběhlo setkání zástupců sportovních spolků na Frýdlantské radnici. Účast byla skutku hojná a myslím si, že byly zastoupeny všechny aktivní sportovní spolky, které působí na území města Frýdlant. Setkání  svolal místostarosta p. Stodůlka a krom něho zde za město byl přítomen i starosta p. Ramzer a pí. Němcová z finančního oddělení. Důvodem tohoto setkání bylo jednak představení se na vzájem, ale podstatou byla  finanční podpora od města a krajským dotacím do sportu. Jako první se ujal slova starosta města a představil nám novelu zákona pod kterou spadá financování sportovních klubů a akcí. Hned z prvních slov nám bylo všem jasné, že něco co dosud fungovalo se zkomplikuje  a čekací doba se o hodně prodlouží. Proto i další dyskuse s p. Stodůlkou, který má sport jako takový nastarosti, byla věnována převážně spůsobu jak žádat a co by měla žádost obsahovat, protože přesný návod jak na to zatím ještě nikdo nevytvořil. I tak ale věřím, že podpora sportu bude probíhat a my budeme moci i nadále fungovat, tak jak jsme zvyklý.Kontakt

TJ Slovan Frýdlant

Máchova 1542
Frýdlant
464 01
ičo: 00482951