Po prázdninový volejbalový turnaj 22.9.2018

25.09.2018 00:54

A je to tu znovu! Ani nevím jak je to možné, že to tak rychle uteko. Není to tak dávno co jsme začínali novou venkovní sezonu na Starých kurtech a už aby jsme se sní zase loučili. A když loučili tak jedině tradičním poprázdninovým volejbalovým turnajem. A že rok od roku je o tento turnaj větší zájem svědčí i fakt, že dorazilo osm družstev a to předpověď počasí nebyla nikterak příznivá. Ale asi nás má ten nahoře rád, protože kdybychom porovnali počasí jak v pátek, tak v neděli, nemohlo nás potkat lepší. Kvalitu turnaje dělá i kvalita sponzora a tím tentokrát byl pivovar Bernard, který se postaral o pěkné ceny pro soutěžící družstva, za co mu patří náš velý dík a doufáme, že nám zachová přízeň i nadále. No a pořadí? To není zas tak důležité, protože vyhrál každý, kdo se tohoto turnaje zúčastnil. Ale přeci jen pro pořádek.

1. D+R

2. Čtveráci

3. Domácí ( TJ Slovan Frýdlant)

4. Bimont

5. Jíťa tým

6. Vrtule - All stars

7. Nesmeky

8. "3" školy Kontakt

TJ Slovan Frýdlant

Máchova 1542
Frýdlant
464 01
ičo: 00482951