Nově vybudované zařízení v Sokolovně

08.12.2016 00:54

Návštěvníci Sokolovny se nyní mohou setkat s novým zařízením pod stropem a novými úložnými prostory na baloně Sokolovny. A cože je to vlastně za zařízení? Ve své podstatě je to vnitřní rekuperační jednotka, která tlačí teplý vzduch od stropu dolů. Jednak nám to snižuje náklady na vytápění a druhou, neméně podstatnou výhodou je lépe vyhřátý prostor sportoviště. Což jistě ocení každý uživatel.  O úložných prostorách se není třeba nikterak rozepisovat, ty byly zkrátka nutností a byl to od nás vstřícný krok pro nové uživatele, kteří si u nás uskladňují své sportovní náčiní.

 Toto vše bychom nemohli vybudovat bez podpory Města Frýdlantu, které nás finančně podpořilo, a veškeré náklady na tento projekt nám pokryla  dotace od něj. Tímto tedy městu děkujeme a věříme, že i nadále bude podporovat sport ve Frýdlantu v takové míře, jako doposud. Děkujeme.Kontakt

TJ Slovan Frýdlant

Tyršova 681
Frýdlant
464 01
ičo: 00482951