Mikulášský Volejbalový turnaj

04.12.2016 18:55

A je to tu znovu. Ani se člověk nenadál a je tu zas vánoční čas. Proto tuto sobotu 3. 12. 2016 proběhl v Sokolovně již tradiční Mikulášský volejbalový turnaj.  Jelikož je o tento turnaj každým rokem větší zájem a kapacita Sokolovny není veliká, byli jsme nuceni omezit počet z účastněných družstev na pět. I tak, ale věřím, že si každý přišel na své a své tělo si řádně protáhl při velice vyrovnaných zápasech. No dobrá některé, zas tak vyrovnané nebyly. J Alespoň se dohnala časová ztráta z těch nerozhodných zápasů, které se notně protáhly. A i plánovaný konec se místo 15:00 o hodinu prodloužil.  Lidé však neodešli a zůstali až do večerních hodin. I to svědčí o tom, že tento turnaj má dobré jméno a dokáže pobavit. Tak všem díky a zase někdy příště.

Pořadí družstev: 1. Vrtule (All Stars), 2. D+R,  3. Kardiaci,  4. Domácí (TJ Slovan Frýdlant),  5. Pohodáři

Foto v - Sokolovna - Mikulášský turnaj 3.12.2016Kontakt

TJ Slovan Frýdlant

Tyršova 681
Frýdlant
464 01
ičo: 00482951