Mikulášský volejbalový turnaj

09.12.2014 09:54

V sobotu 6.12. se konal v Sokolovně Mikulášský volejbalový turnaj. Účast byla v skutku hojná, (6 družstev) a tudíž jsme byli nuceni přistoupit na zkrácený herní plán.Dvě skupiny po třech a potom vzájemné zápasy podje umístěni.  Důvod byl prostý, ukončení turnaje v přiměřeném čase a přiměřené čekací doby na zápas. I přesto si myslím, že si každý zahrál do sytosti.  A co by to bylo za Mikulášský turnaj bez Mikuláše? Přesně tak. Mikuláš s česty a andělem se zde oběvili v pravou chvíli, aby vyhlásili výsledky a předali ceny. A jak už to bývá u Mikuláše zvykem, požadoval od každého kapitána, přebíracící cenu, básničku. Zkrátka turnaj se povedl se vším všudy.

Jo a abych nezapoměl, turnaj dopadl takto.

1. 2 Rodinky

2. TJ Slovan Frýdlant

3. Kardiaci

4. Vrtulky

5. All-Stars

6. D+RKontakt

TJ Slovan Frýdlant

Máchova 1542
Frýdlant
464 01
ičo: 00482951